Atesty i certyfikaty

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów na wszystkie oferowane meble firma BabyBest posiada atesty i certyfikaty użytkowania. Każdy mebel oferowany przez firmę BabyBest, który trafia do pokoju dla dziecka, posiada badania na zgodność z obowiązującymi normami europejskimi w zakresie wytrzymałości, stateczności i sztywności.

Poza atestami na gotowe mebelki nasza firma w swojej produkcji używa tylko surowców posiadających atesty stosowania w produkcji mebli dziecięcych (farby, płyty, drewno).

                   

ico    PROTOKOL_KONTROLI_INSPEKCJI_HANDLOWEJ[4].pdfOkucia BLUM

Nasza firma używa w produkcji mebli dziecięcych najwyższej klasy okuć i zawiasów, We wszystkich meblach stosowane są okucia i prowadnice firmy BLUM z dożywotnią gwarancją oraz okucia i akcesoria meblowe niemieckiej firmy TITUS.

Dzięki technologii firmy Blum R, zainstalowane okucia, stosowane między innymi w najlepszych kuchniach, dają duży komfort użytkowania mebelków poprzez efekt bezszelestnego zamknięcia szafek i szuflad, a przede wszystkim chronią naszych małych klientów przed możliwością przyciśnięcia rączek i innych nieprzyjemnych zdarzeń.


Stosowane okucia i zawiasy przyczyniają się do wysokiego poziomu bezpieczeństwa naszych mebli co w połączeniu z innymi elementami o które dba nasza firma (jak zaokrąglone wszystkie krawędzie, czy dbanie o dużą stabilność mebelków), powoduje ze jakość oferowanych mebli jest bardzo wysoka, a rodzice którzy nam zaufali są spokojni o swoje pociechy.