O nas

Fabryka mebli dla dzieci BabyBest działa na rynku usług meblarskich od 2003 roku. Nasza firma sukcesywnie buduje zaufanie klientów indywidualnych i kontrahentów. Najważniejszym atutem naszej firmy jest unikatowy asortyment produkowanych mebli dla dzieci i młodzieży. Nasze meble w kształcie zamków, pałaców, samochodów, czy statków, są unikatowe na skalę europejską i dzięki temu cieszą się dużym zainteresowaniem.


Nasze przedsiębiorstwo stawia na atrakcyjność oferowanych produktów przy umiarkowanych cenach. Naszym priorytetem jest rzetelna, fachowa obsługą oraz walory estetyczne i funkcjonalność produkowanych mebli. Nasza firma, oprócz tak istotnych dla rozwoju dzieci walorów estetycznych, kładzie także bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo i stabilność oferowanych mebli. Produkowane i sprzedawane produkty są wykonane z surowców najwyższej jakości, są bezpieczne i posiadają atesty użytkowania przez dzieci.


Zapraszamy Państwa do siedziby firmy znajdującej się pod adresem: Olszynowa 5, 62-070 Zakrzewo ( biuro handlowe czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16) oraz do salonów współpracujących z naszą firmą w wielu polskich miastach.


Zakupy w naszej firmie można dokonywać w salonie firmowym oraz we współpracujących z nami salonach meblowych.