Meble dziecięce W tej kategorii oferujemy najwyższej jakości mebelki dla dzieci, które zostały stworzone w trosce o bezpieczeństwo i komfort maluchów od pierwszych lat życia. Prezentujemy szeroką gamę starannie wykonanych, wielofunkcyjnych sprzętów dostępnych w różnych kolorach i wzorach, które bez trudu wpasują się w stylistykę nie tylko nowoczesnego, ale także zaaranżowanego w klasycznym stylu.

 

Oferowane zestawy mebli dla dzieci są w pełni funkcjonalne i charakteryzują się starannie przemyślanymi detalami, świetnie nadając się zarówno do pomieszczeń dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Każdy z prezentowanych zestawów mebli dla dzieci obejmuje estetycznie wykonane łóżeczka, komody, szafy, regały, a także stoliki oraz krzesełka, które mogą rosnąć razem z dzieckiem. Meble wykonano z wysokiej jakości materiałów i pomalowano farbami akrylowymi, posiadającymi niezbędne atesty stosowania w produkcji artykułów dla dzieci.

 

W niektórych sprzętach dodatkowo zastosowano systemy bezpiecznego-wolnego zamykania drzwiczek oraz prowadnice z dożywotnią gwarancją.

 

W ofercie posiadamy szeroką gamę mebelków dla dzieci stanowiących odsłony takich serii, jak: Nemo, Flower, Romantic, Princessa, Football, Oceanic, Hello Kitty, a także Turbo Car.