Meble Music na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
 • Łóżko z zestawu mebli młodzieżowych MUSIC. Solidna i trwała konstrukcja zapewnia bezpieczne korzystanie z mebli przez kilkanaście lat. Meble z zestawu MUSIC to unikatowe meble dla młodzieży interesującej się muzyką.

 • krzesła i stoliki ComfortChair to krzesełko, które rośnie razem z dzieckiem!   Regulacja wysokości siedziska i podnóżka sprawia, że krzesełko rośnie razem z dzieckiem, co zapewnia utrzymanie prawidłowej postawy i właściwy rozwój psychofizyczny malucha. Przeznaczone jest dla dzieci od 2 do 12 lat. Bezpieczeństwo zapewnia dziecku niezwykle stabilna...

 • Szuflada na gumowych kółkach pod łóżka o wymiarach materacy 160x80cm, 180x90cm oraz 200x90cm. Kółka szuflady umożliwiają łatwe wysuwanie oraz chronią podłogę przed zarysowaniem. 

 • krzesła i stoliki Stolik o wymiarach 80x50cm (h-54cm), krzesełko o wymiarach W59xS35xG40 (siedzisko na wysokości 32cm)

 • regały Regał z dwiema szufladami z zestawu MUSIC. Wymiary całkowite 176x91x44cm. Półki w regale zamocowane są na uchwyty blokujące wypadanie nawet w przypadku przechylenia mebla, a szuflady posiadają system bezpiecznego (wolnego) zamykania.

 • szafy Szafa 2-drzwiowa  z młodzieżowego zestawu MUSIC z półkami i drążkiem. Wymiary całkowite 176x91x54cm. Szafa posiada atest stateczności i bezpiecznego użytkowania przez dzieci i młodzież. Szafa jest w całości wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej z nadrukiem na frontach.

 • biurka Biurko z trzema szufladami i półką na klawiaturę z młodzieżowego zestawu Music. Wymiary całkowite 76x101x60cm. Blat biurka na wysokości 75cm o wymiarach 100x60cm. W biurku zastosowano system bezpiecznego (wolnego) zamykania szuflad oraz prowadnice firmy BLUM z dożywotnią gwarancją.

 • łóżka Łóżko z zestawu mebli młodzieżowych Music. Solidna i trwała konstrukcja zapewnia bezpieczne korzystanie z mebli przez kilkanaście lat. Meble z zestawu MUSIC to unikatowe meble dla młodzieży  interesującej się muzyką .

 • regały Regał z dwiema szufladami oraz pionowymi przegrodami z zestawu MUSIC.Wymiary całkowite 176x91x44cm. Półki w regale zamocowane są na uchwytyblokujące wypadanie nawet w przypadku przechylenia mebla, a szufladyposiadają system bezpiecznego (wolnego) zamykania. Regał posiada ateststateczności i bezpiecznego użytkowania.

 • szafki Szafka z drzwiczkami z młodzieżowego zestawu MUSIC. Wymiary całkowite 86x110x54cm. Drzwiczki posiadają system bezpiecznego (wolnego) zamykania. Szafka posiada atest stateczności i bezpiecznego użytkowania przez dzieci i młodzież.

 • komody Komoda z trzema szufladami z młodzieżowego zestawu MUSIC. Wymiary całkowite  86x80x54cm. Szuflady posiadają system bezpiecznego (wolnego) zamykania. Komoda posiada atest stateczności i bezpiecznego użytkowania przez dzieci i młodzież.

 • szafki Stolik RTV z szufladą z młodzieżowego zestawu MUSIC. Wymiary całkowite 61x110x54cm. Szuflada posiada system bezpiecznego (wolnego) zamykania. Stolik jest w całości wykonany z wysokiej jakości płyty laminowanej z nadrukiem na froncie.

Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów