Meble Kitty na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
 • łóżka Łóżko z uroczego zestawu mebelków nie tylko dla miłośniczek małych kotków. Dzięki tym mebelkom pokój dziewczynki stanie się magicznym miejscem, w którym miło spędza się czas. Solidna i trwała konstrukcja zapewnia bezpieczne korzystanie z mebli przez kilkanaście lat.

 • regały REGAŁ z półkami i szafką. Wymiary całkowite 182x80x47cm (wys. bez zwieńczenia 160cm). Półki w regale zamocowane są na uchwyty blokujące wypadanie nawet w przypadku przechylenia mebla, a drzwiczki posiadają system bezpiecznego (wolnego) zamykania.

 • szafy Szafa 2 drzwiowa z dwoma półkami i drążkiem. Wymiary całkowite 182x80x47cm (wys. bez zwieńczenia 160cm). Półki w szafie zamocowane są na uchwyty blokujące wypadanie nawet w przypadku przechylenia mebla, a drzwi posiadają system bezpiecznego (wolnego) zamykania.

 • biurka BIURKO KITTY bez nadstawki (ze zwieńczeniem). Wysokość biurka 97cm, blat na wysokości 75cm. Blat roboczy: 100x60cm. Biurko z półką na klawiaturę oraz kontenerkiem na kółkach, który można ustawiać w dowolnym miejscu. Biurko z frezowanymi bokami pasującymi do zestawu KITTY. Biurko wykonane z płyty laminowanej.

 • biurka BIURKO z nadstawką. Wysokość biurka 157cm, blat na wysokości 75cm. Blat roboczy: 100x60cm. Nadstawka z pólkami, biurko z półką na klawiaturę oraz kontenerkiem na kółkach, który można ustawiać w dowolnym miejscu. Biurko z frezowanymi bokami pasującymi do zestawu KITTY. Biurko wykonane z płyty laminowanej.

 • szafki Szafka z drzwiczkami i półką w środku. Wymiary całkowite 111x81x49cm (wys. bez zwieńczenia 86cm). Drzwiczki posiadają system bezpiecznego (wolnego) zamykania. Szafka posiada atest stateczności i bezpiecznego użytkowania przez dzieci. Szafka  jest w całości wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej.

 • komody Komoda z trzema szufladami. Wymiary całkowite 111x81x49cm (wys. bez zwieńczenia 86cm). Szuflady posiadają system bezpiecznego (wolnego) zamykania. Komoda posiada atest stateczności i bezpiecznego użytkowania przez dzieci. Komoda jest w całości wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej.

 • półki wiszące Wymiary: szerokość półki 70cm, wysokość 65cm, głębokość 40cm. Frezowane boki półki i zwieńczenie pasujące do zestawu KITTY. Półka wykonana wysokiej jakości płyty laminowanej.

 • półki wiszące Wymiary: szerokość półki 70, wysokość 25cm, głębokość 20cm. Kształt bokóworaz kolor półki pasują do zestawu KITTY. Półka wykonana wysokiej jakościpłyty laminowanej.

 • szafki Szafka nocna z uroczego zestawu KITTY z zamykanymi drzwiczkami. Najwyższy punkt szafki ma 76cm, a blat jest na wysokości 62cm, szerokość i głębokość natomiast wynosi po 41cm.

 • skrzynie Skrzynia wykonana z płyty MDF laminowanej z trwałą naklejką kotka.Wymiary 80x65x42cm.

 • krzesła i stoliki ComfortChair to krzesełko, które rośnie razem z dzieckiem!   Regulacja wysokości siedziska i podnóżka sprawia, że krzesełko rośnie razem z dzieckiem, co zapewnia utrzymanie prawidłowej postawy i właściwy rozwój psychofizyczny malucha. Przeznaczone jest dla dzieci od 2 do 12 lat. Bezpieczeństwo zapewnia dziecku niezwykle stabilna...

Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów