Przy produkcji mebli BabyBest używamy najwyższej klasy surowców i materiałów, tak aby na każdym etapie dbać o zdrowie i bezpieczeństwo naszych małych klientów. Walory estetyczne oczywiście są bardzo ważne jednak nie zapominamy że najważniejsze jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych dzieci.

W produkcji mebli dziecięcych stosujemy tylko farby wodno-akrylowe (z atestami do produkcji zabawek!) bez użycia rozpuszczalników i innych środków chemicznych.

Ponadto w trosce o bezpieczeństwo małych użytkowników we wszystkich łóżkach wykonanych z naturalnej płyty MDF (sprasowane pod ciśnieniem kawałki drewna), wszystkie krawędzie są zaokrąglone.

Na wszystkie meble udzielamy 3-letniej gwarancji natomiast stosowane przez nas okucia BLUM posiadają dożywotnią gwarancje!!!

Dzięki technologii firmy Blum , zainstalowane okucia dają duży komfort użytkowania mebelków poprzez efekt bezszelestnego zamknięcia szafek i szuflad, a przede wszystkim chronią naszych małych klientów przed możliwością przyciśnięcia rączek i innych nieprzyjemnych zdarzeń.

Wszystkie meble oferowane przez naszą firmę, są projektowane i wykonane w taki sposób aby były stabilne i pozwalały na intensywne użytkowanie ich przez nasze kreatywne dzieci. Wysokie meble mają specjalne zabezpieczone półki przed wypadnięciem, natomiast szuflady w komodach są tak stabilne ze nawet ich całościowe wysuniecie nie powoduje przewrócenia! (wszyscy pracownicy naszej firmy mają małe dzieci lub wnuki i doskonale wiedzą co to jest dbanie o bezpieczeństwo dzieci)

Ponadto każdy mebel dostarczony do państwa domu posiada instrukcje użytkowania oraz instrukcje montażu (w przypadku montażu samodzielnego).

ŻYCZYMY BEZPIECZNEGO I DŁUGIEGO UŻYTKOWANIA MEBLI BABYBEST!