Łóżka dziecięce 



Łóżka dziecięce dostępne w tej kategorii są dedykowane zarówno dla maluchów, jak i dla młodzieży. W asortymencie posiadamy szeroką gamę łóżek drewnianych, wykonanych z naturalnych materiałów z płyty MDF i drewna sosnowego, które pomalowano bezpiecznymi dla zdrowia farbami akrylowymi. Meble wyposażono także w drewniane stelaże pod materac.

 

Poza łóżkami dla dzieci, oferujemy również starannie wykonane łóżeczka dla niemowląt ze szczebelkami, które cechują się nie tylko estetycznym wyglądem, ale są także niezwykle stabilne oraz wytrzymałe. Atutem łóżeczek dla niemowląt są zaokrąglone krawędzie, które zapewniają maluchom wysoki poziom bezpieczeństwa. W niektórych modelach łóżek zastosowano innowacyjne systemy otwierania/przesuwania bocznych drzwiczek, dzięki którym łóżeczka pierwotnie wykorzystywane przez niemowlaki, mogą być następnie dostosowywane do potrzeb starszych dzieci.

 

Wszystkie łóżeczka dziecięce są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych: białej, zielonej, różowej, niebieskiej, czerwonej oraz szarej. Poza meblami inspirowanymi klasycznym wyglądem, proponujemy również łóżka dla dzieci o niebanalnych kształtach, które idealnie sprawdzą się dla małych piłkarzy, kilkuletnich księżniczek czy dla pasjonatów motoryzacji.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
 • łóżka Łóżko z zestawu mebli młodzieżowych KARINO to ekskluzywna oferta dla młodzieży interesującej się końmi. Zachwyca wyglądem, estetyką wykonania i dbałością o najmniejszy szczegół.

 • łóżka Łóżko z zestawu mebli młodzieżowych KARIO. Solidna i trwała konstrukcja zapewnia bezpieczne korzystanie z mebli przez kilkanaście lat.

 • łóżka Śliczne i komfortowe łóżko dla dziewczynek. Istnieje możliwość montażu  dodatkowych elementów graficznych na łóżku. (np. kolorowe, drewniane kwiatki) oraz łączenie różnych kolorów w jednym łóżku.

 • łóżka Łóżko "ROMANTIC" o uroczym wyglądzie pozwala dziewczynkom na szybkie "przejście" do samodzielnego spania. Solidna i trwała konstrukcja zapewnia bezpieczne korzystanie z łóżka przez kilka lat.

 • łóżka Łóżko "CLASIC" o uroczym wyglądzie pozwala dziewczynce na szybkie "przejście" do samodzielnego spania, a później służy przez wiele, wiele lat. Wytrzymałość łóżka -120kg.

 • łóżka Łóżko "PRINCESSA" o uroczym wyglądzie pozwala dziewczynkom na szybkie "przejście" do samodzielnego spania. Solidna i trwała konstrukcja zapewnia bezpieczne korzystanie z łóżka przez kilka lat. Łóżko wykonane z najlepszej gatunkowo płyty MDF (kawałki drewna sprasowane pod ciśnieniem). Łóżko ma wszystkie krawędzie zaokrąglone co powoduje, że jest...

 • łóżka Jest to wymarzone łóżko dla "małego kierowcy rajdowego"! Jego wygląd nie tylko pozwala na szybkie "przejście" do samodzielnego spania, ale rozwija także kreatywność zabaw oraz wprawia dziecko we wspaniały nastrój. Łóżko w całości wykonane jest z płyty laminowanej z naklejonymi kolorowymi naklejkami.

 • łóżka Jest to wymarzone łóżko dla "małego żeglarza"! Jego wygląd nie tylko pozwala na szybkie "przejście" do samodzielnego spania, ale rozwija także kreatywność zabaw oraz wprawia dzieci w dobry nastrój. Solidna i trwała konstrukcja zapewnia bezpieczne korzystanie z łóżka przez kilka lat. 

 • łóżka Łóżko wolnostojące dopasowane stylistyką do zestawu NEMO. Solidna i trwała konstrukcja zapewnia bezpieczne korzystanie z łóżka przez wiele lat. Wytrzymałość łóżka 120kg.

 • łóżka Łóżeczko CLASIC Baby to  uroczy i klasyczny mebel dla każdego niemowlaka. Szczyty mebelków wykonane są z frezowanego MDFu i posiadają klasyczne zwieńczenie pasujące do pozostałych mebli z tego zestawu. Łóżeczko wykonane jest z najwyższej jakościowo płyty MDF (kawałki drewna sprasowane pod ciśnieniem), a poza wspaniałym i klasycznym wyglądem  jest...

 • łóżka Łóżeczko RAINBOW Baby to urocza propozycja aranżacji dziecięcego pokoju. Sprawi, że uśmiech stale będzie gościł na buzi naszego dziecka. Boki mebla wykonano z frezowanego MDFu, a szczyty z wysokogatunkowej płyty laminowanej.

 • łóżka Łóżeczko ROMANTIC BABY to wspaniały mebel dla każdej uroczej dziewczynki. Szczyty mebelków posiadają wyfrezowane serduszka. Łóżeczko wykonane jest z najwyższej jakościowo płyty MDF (kawałki drewna sprasowane pod ciśnieniem) oraz jest bardzo bardzo stabilne. Mebel ma zaokrąglone krawędzie i jest pomalowany farbami wodnymi z atestami dla produkcji...

Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów